Вгадайте, що є у кожній хаті?  Тобто вдома у шафі? Правильно – пара джинсів! А часом і декілька. Гардероб сучасної модниці, що живе у ритмі streetstyle, просто неможливо уявити без речей з цієї ефектної, сучасної та вельми практичної тканини -деніму. От і нова колекція знаного українського бренду Dolcedonna розвинула популярну джинсову тему. А її автор, відомий дизайнер Олена Голець, запропонувала сучасним панянкам надзвичайно стильні та зручні луки, котрі є чи не найбільшим трендом літа -2019.Саме в цьому сезону команда дизайнера грунтовно попрацювала на джинсами – в цій колекції їх аж 7 видів. Кожен з ідеальною посадкою для всіх розмірів до 52-го.

Джинсова куртка- це така сама класика, як, власне, й джинси. Придивіться до об’ємних, немов з чужого плеча фасонів із широкими плечима. А чого варті гарні накладні кишені! Ось де проявляється в усій красі така річ, як утилітарність. Окрім традиційного синього кольору в колекції Dolcedonna представлені й елегантні та водночас спортивні куртки з білого деніму. Такий елемент гардеробу можна носити не лише із джинсами та короткими прямими спідницями-олівцями з деніму, із трикотажними  штанами з лінійки спортшик, а також із довгими класичними спідницями вільного силуету чи легкими сукнями кантрі. Словом, куртка пасуватиме до більшості ваших речей та надаватиме їм нового невимушеного звучання.


 

Хочете додати образу ноток розслабленості та демократичності? Тоді джинси- це ваше все! Зручні, доречні у будь-якій ситуаціі, компліментарні до будь якої рубашки, блузи та будь-якого стилю, кольору чи орнамента. Денім - варений, з  принтами, рваний – це чи не найголовніший тренд 2019 року! Не втрачає своєї актуальності силует із дуже високою посадкою, тобто бойфренди. На піку популярності й короткі розширені донизу брюки-кюлоти, що отримали у денімі несподівану ефектність форми.


 

Варьонки, яки були популярними на Заході у далекі 80-ті минулого століття, святкують нині своєрідне відродження. Чи то другий день народження! Брюки, куртки, спідниці, сукні – все піддалося навалі вареного деніму. Причому, в тренді якомога світліший колір тканини, а неоднорідний забарвлення цінується особливо.