Рус Укр

Вакансії

вакансія

Компанія Dolcedonda - це українська мережа по виробництву та реалізації дизайнерської одягу недорогого сегмента. Дизайнер Олена Голець розробляє чудові та стильні колекції для сучасних жінок, які прагнуть бути стильними та оригінальними. Всі наші моделі доступні для людей з середнім та високим рівнем доходів, тому зараз дизайнерські речі зможуть одягати значно більше жінок.

Якщо Ви обожнюєте дизайнерський жіночий одяг – тоді ласкаво просимо у Dolcedonna!

У Києві придбати жіночий одяг торгової марки Dolcedonna можна в спеціальних шоу-румах, які розташовані в крупних торгових центрах міста. Детальні адреси представництва можна подивитися на офіційному порталі бренда. В Україні інтернет магазин жіночого одягу dolcedonna.com.ua успішно функціонує на теренах Інтернету вже декілька років. Тому жінки з усієї країни отримали можливість замовляти модний дизайнерський одяг за доступними цінами. Інтернет магазин жіночого одягу Dolcedonna влаштований максимально зручно для своїх користувачів.

Дизайнер Олена Голець створила цілу систему торгових та виробничих точок, яка допомагає нашим жінкам виглядати привабливо. Автор наділений особливим талантом по створенню привабливих оригінальних моделей, які користуються популярністю серед покупців. Крім того, вона особисто вибирає тканини для своїх колекцій, які поставляються з Італії та інших світових центрів модної індустрії, де цей матеріал бере участь у створенні колекцій відомих кутюр'є. Із цього ми можемо виділити три основних принципи роботи нашої компанії, а саме:

  •  Оригінальний і вишуканий дизайн.
  •  Висока якість.
  •  Доступні ціни.

 

 

 

Компанія Dolcedonna шукає талановитого стиліста-консультанта.

На даному етапі інтенсивного розвитку нашої компанії ми шукаємо талановитого стиліста-консультанта, який налаштується на загальну хвилю нашого креативного колективу. Якщо Ви перебуваєте в тренді подій світової й української моди, знаєте основні принципи підбору дизайнерського одягу і володієте почуттям стилю, то ми пропонуємо спробувати свої тал


Ви любите та знаєте моду. Відчуваєте себе цілком «помішаним» на цій темі.анти при особистій співбесіді, якщо Ваші навички та життєва натура відповідають таким вимогам:

  • Ви комунікабельні та вмієте знаходити спілну мову з різними людьми.

  • Володієте внутрішнім драйвом.

  • Ви самі стильно виглядаєте й одягаєтесь відповідно до модних тенденцій.

Якщо Ви тільки що прочитали все про себе, тоді ласкаво просимо до нас. Компанія Dolcedonna пропонує стабільну роботу, де ви pможете реалізувати свій творчий потенціал. Ви будете отримувати стабільну ставку та процент від продажів. Крім того, ми пропонуємо офіційне працевлаштування в перспективній дизайнерській організації по реалізації жіночого одягу в Україні. У коло Ваших обов'язків входитиме:

  • Постійний контроль розвіски товару, відповідно до встановленого плану.

  • Безпосереднє спілкування та консультації з клієнтами.

  • Участь в акціях, рекламних компаніях, дисконтних заходах і т.д.

Якщо всі пункти Вас задовольнили, то надсилайте своє резюме з фотографією на адресу opt@dolcedonna.com.ua або телефонуйте за номером телефону - 097 222 65 65 - Тетяна. Компанія з виробництва дизайнерського одягу Dolcedonna чекає на Вас!

Наша компанія пропонує вигідні та зручні умови для співробітників. Наші представництва розпоряджаються широким асортиментом дизайнерських речей, які наш професійний штат не просто реалізовує, а й приймає певну участь в його створенні. Інтернет магазин жіночого одягу dolcedonna.com.ua пропонує купити модні сукні в Києві за привабливими цінами. Ми також продаємо різноманітні предмети гардероба високої якості та стильного дизайну.