Вгадайте, що є у кожній хаті?  Тобто вдома у шафі? Правильно – пара джинсів! А часом і декілька. Гардероб сучасної модниці, що живе у ритмі streetstyle, просто неможливо уявити без речей з цієї ефектної, сучасної та вельми практичної тканини -деніму. От і нова колекція знаного українського бренду Dolcedonna розвинула популярну джинсову тему. А її автор, відомий дизайнер Олена Голець, запропонувала сучасним панянкам надзвичайно стильні та зручні луки, котрі є чи не найбільшим трендом літа -2019.


Джинса в моді forever!


Саме в цьому сезону команда дизайнера грунтовно попрацювала на джинсами – в цій колекції їх аж 7 видів. Кожен з ідеальною посадкою для всіх розмірів до 52-го.

Джинсова куртка- це така сама класика, як, власне, й джинси. Придивіться до об’ємних, немов з чужого плеча фасонів із широкими плечима. А чого варті гарні накладні кишені! Ось де проявляється в усій красі така річ, як утилітарність. Окрім традиційного синього кольору в колекції Dolcedonna представлені й елегантні та водночас спортивні куртки з білого деніму. Такий елемент гардеробу можна носити не лише із джинсами та короткими прямими спідницями-олівцями з деніму, із трикотажними  штанами з лінійки спортшик, а також із довгими класичними спідницями вільного силуету чи легкими сукнями кантрі. Словом, куртка пасуватиме до більшості ваших речей та надаватиме їм нового невимушеного звучання.


Джинса в моді forever! Джинса в моді forever!

 

Хочете додати образу ноток розслабленості та демократичності? Тоді джинси- це ваше все! Зручні, доречні у будь-якій ситуаціі, компліментарні до будь якої рубашки, блузи та будь-якого стилю, кольору чи орнамента. Денім - варений, з  принтами, рваний – це чи не найголовніший тренд 2019 року! Не втрачає своєї актуальності силует із дуже високою посадкою, тобто бойфренди. На піку популярності й короткі розширені донизу брюки-кюлоти, що отримали у денімі несподівану ефектність форми.


Джинса в моді forever! Джинса в моді forever!

 

Варьонки, яки були популярними на Заході у далекі 80-ті минулого століття, святкують нині своєрідне відродження. Чи то другий день народження! Брюки, куртки, спідниці, сукні – все піддалося навалі вареного деніму. Причому, в тренді якомога світліший колір тканини, а неоднорідний забарвлення цінується особливо.