Топи і футболки

Сортувати:

Дизайнерські жіночі топи і футболки в Dolcedonna

Топи і футболки носять абсолютно всі жінки в незалежності від свого статусу і віку. В основному вони вибирають яскравий принт і асиметричні лінії, одяг, який вони зможуть носити кожен день або класичні однотонні моделі ділового стилю. Повсякденний лаконічний образ створюють за допомогою топа або футболки з джинсами. Але дизайнер пропонує відійти від стандартів і змінити свій образ.

Жіночі топи і футболки від «Dolcedonna» привнесуть у ваше життя нових фарб:

· Моделі з різними написами;

· Цікаві малюнки на тканинах;

· Різноманітні геометричні зображення;

· Яскраві принти і цікаві рішення.

Якщо вас чекає ділова зустріч або ви хочете придбати легкий одяг для роботи, тоді вам варто купити дизайнерські футболки класичного пошиття, без яскравих, великих малюнків і написів. У колекціях представлені моделі зі стандартними і укороченими рукавами, використані різноманітні принти і стилі. «Dolcedonna» пропонує великий вибір моделей за привабливою ціною.

Жіночі топи недорого

У нашому інтернет-магазині Dolcedonna ви можете купити, замовити дизайнерські жіночі топи, майки будь-якого стилю. Якщо ви ведете активний спосіб життя, то майки і топи стануть незамінною частиною вашого гардеробу для комфортних тренувань. Навіть найпростіша майка в поєднанні з джинсами, зробить ваш образ стильним і легким. Топи можуть бути прикрашені різними принтами, або бути яскравого кольору. В залежності від уподобань, ви можете замовити:

·         борцовки;

·         облягаючі укорочені топи;

·         майки вільного крою;

·         асиметричні моделі;

·         універсальні класичні варіанти.

Купити дизайнерські футболки та топи недорого на нашому сайті дуже легко. Наші менеджери дадуть відповідь на всі ваші питання і допоможуть з вибором потрібного розміру.

Замовляйте прямо зараз!